Ви тут:

Керівник «Полтавагазу» розповів до чого вдаватимуться, коли будуть перебої з газом

 Голова правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислав Гринчак під час апаратної наради у голови Полтавської ОДА розповів, що очолюваним ним підприємством розроблена низка заходів, до яких вдаватимуться в разі можливих надзвичайних подій чи ситуацій у забезпеченні газопостачанням споживачів у опалювальний період.

За його словами, при необхідності вимикатимуть від системи газопостачання сільські населені пункти для забезпечення потреб населення міст, підприємств теплоенергетики, бюджетних установ та промислових підприємств, які важливі для життєдіяльності області.

Також, в разі потреби, припинять газопостачання енергоємних підприємств. Природний газ же транспортуватимуть населенню  лише за умов 100%  розрахунку за нього. До того ж, спільно з органами виконавчої влади забезпечать використання природного газу з ресурсів, виділених для потреб населення на опалення об’єктів нежитлової приналежності, а саме –  гаражів, теплиць і інших об’єктів.

Ростислав Гринчак висловив сподівання, що до перерахованого вище вдаватися не доведеться та запевнив, що «Полтавагаз» буде і надалі вживати необхідних заходів для своєчасного забезпечення громадян природним газом та надійного функціонування газотранспортних мереж у осінньо-зимовий період.

Перейти до вмісту