Ви тут:
Офіційно 

Із законодавства про «Працевлаштування неповнолітніх та студентів» – полтавські фахівці

Про «Працевлаштування неповнолітніх та студентів» роз’яснює заступник начальника інспекції – начальник відділу ТДІзПП у Полтавській області Залізнюк Тамара Іванівна:

      Мінсоцполітики у своєму листі від 04.09.2013 р. №697/021/106-13 роз’яснило, що працівники, які не досягли 18 років, підлягають спеціальному обліку із зазначенням дати їх народження, для цього на підприємствах у довільній формі ведеться Журнал обліку працівників, які не досягли 18 років.

         Підприємство має право прийняти на роботу студента денної форми навчання і оформити йому трудову книжку.

         Заповнення трудової книжки вперше провадиться власником або уповноваженим ним органом не пізніше тижневого строку з дня прийняття на роботу.

         Для студентів, які мають трудові книжки, навчальний заклад вносить записи про час навчання на денних відділеннях вищих навчальних закладів. Підставою для таких записів є накази навчального закладу про зарахування на навчання та про відрахування з числа студентів.

          Якщо в період навчання студент не мав трудової книжки, запис у трудову книжку про період навчання (після закінчення навчального закладу) здійснюється за місцем роботи працівника-студента. Такий запис виконується окремим рядком з посиланням на дату та номер відповідних документів. 

         Стажування проводитися у вільний від навчання час і обмежується періодом до 6 місяців.

         Запис про проходження стажування роботодавець вносить до трудової книжки стажиста, яка у разі потреби оформляється згідно із законодавством.

 

Перейти до вмісту