Ви тут:
Офіційно Полтавщина 

Через порушення законодавства гадяцькі освітяни допустили втрат майже на 200 тис. грн

Фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 192,3 тис. грн встановили фахівці Державної фінансової інспекції Полтавської області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації

Контролю піддано період з 01.10.2012 по 01.07.2014.

  Так, контрольним заходом зафіксовано: 24,7 тис. грн. –  покриття за рахунок коштів загального фонду витрат на оплату заробітної плати та послуг електропостачання, які повинні здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду, а саме: за рахунок доходів від здійснення господарської діяльності;  

6,7 тис. грн. – завищені витрати на оплату праці і сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; 161 тис. грн – неперерахування до районного бюджету відповідних доходів, а саме: коштів,  які надійшли в поточному періоді як повернення  зайво нарахованої та виплаченої у  минулих  бюджетних  періодах заробітної плати працівникам за час перебування їх на лікарняному.

Виявлені порушення частково усунуто.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань на 17 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

         Одночасно Державною фінансовою інспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району.

Прес-служба Держфінінспекції

   в Полтавській області

 

Перейти до вмісту