Ви тут:

Бійці добровольчого батальйону «Азов» вдячні полтавській громаді за підтримку

Зліва направо Анатолій Ханко, Юліан Матвійчук, Андрій Олефіренко

Бійці добровольчого батальйону «Азов» вдячні полтавцям як за моральну так і матеріальну підтримку. Завдяки громадським організаціям, полтавському Батальйону Небайдужих добровольці забезпечені всією амуніцією, тепловізорами, тактичними окулярами, формою та іншим. Не малу роль для бійців відіграє й моральна підтримка. Свій шлях за цілісність України вони розпочинали як волонтери, тому розуміють наскільки важливо не втратити зв’язок з громадськістю.

Про це повідомив боєць добровольчого батальйону «Азов» Юліан Матвійчук під час прес-конференції в ІА «Новини Полтавщини.

«Дякуємо полтавцям за моральну та матеріальну підтримку. У нас є все: харчі, амуніція. Важлива для нас і моральна підтримка, коли тобі постійно телефонують, хвилюються. Спасибі й за дитячі малюнки. У мене вся кімната обклеєна малюнками. Це значна  моральна підтримка», – сказав Матвійчук.

До бійців неодноразово приїздив й нардеп Юрій Бублик, яки також зробив свій вагомий для хлопців.

«Нам навіть інші по доброму заздрили, говорили, що ми везучі, до нас навіть нардеп приїздить. Я можу впевнене сказати – у  нашій десятці було все», – сказав Матвійчук.

Читайте також: Більшість жителів Маріуполя підтримують добровольчі батальйони та Українську армію – боєць «Азова».

Впевненості в тому, що тобі не вистрелять в спину немає – боєць «Азова».

Перейти до вмісту