Ви тут:

Ахметов активно вкладає кошти в видобуток газу на Полтавщині

На сьогодні найбагатша людина в Україні, підприємець  Ренат  Ахметов активно вкладає кошти у видобуток газу на території Полтавської області.

Про це повідомив голова постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олександр Залужний.

«Найбагатша людина України Ренат Ахметов активно інвестує на сьогодні кошти саме в розвиток видобутку газу на території Полтавщини», – сказав Залужний.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр депутати розглянули питання щодо розширення площі за однією ліцензійною ділянкою підприємства «Нафтогазвидобування», яке входить до найбільшої приватної вертикально-інтегрованої енергетичної  компанії України ДТЕК.

Водночас Залужний зазначив, щоб  стабільно наростити видобування газу на території України потрібно великі кошти, які наразі держава не має можливості вкладати.  Тому є надія на приватні компанії, які можуть залучити інвестиції для того, щоб збільшити видобуток газу на території області. Однак ці компанії, крім видобутку газу повинні нести й соціальну відповідальність за території, на яких вони ведуть господарську діяльність.

Перейти до вмісту