Ви тут:

В центрі Кобеляк з’явився фонтан

01723236

Кілька днів тому в центрі міста Кобеляки встановили фонтан. Він  буде головним елементом майданчика для відпочинку, будівництво якого розпочали навесні цього року на замовлення міської ради.

Про це повідомили в Кобеляцькій міській раді.

Проект будівництва майданчика для відпочинку по вул.Касьяна, поблизу пам’ятника Тарасу Шевченка, передбачає встановлення фонтану, викладення майдану тротуарною плиткою, розміщення лавочок, освітлення торшерними ліхтарями, озеленення хвойними деревами тощо. А юні активісти обіцяють ще й розфарбувати огорожу майбутнього майданчика у національні кольори та українську символіку. Як вже раніше повідомлялося, у цьому місці віднедавна діє Wi-Fi зона. Зараз тут збирається багато дітей і молоді у вечірній час «повисіти» в Інтернеті.
Крім того, буде розширено так званий майдан Шевченка у бік майбутнього майданчика для відпочинку. Для цього буде демонтовано аварійну споруду Дошки пошани та заасфальтовано прилеглу територію. Таким чином, ці два об’єкта будуть об’єднані в один комплекс.
Вартість будівництва майданчика складає 150 тис.грн. Будівельні роботи виконує Кобеляцьке комунальне підприємство «Водоканал». Виготовлення самого ж фонтану замовили в одного із підприємств Дніпропетровська, які вже мають великий досвід у цій сфері діяльності. Минулого тижня бетонну споруду фонтану, пофарбовану у бронзово-золотавий колір, вже встановили. Попереду інші роботи з благоустрою об’єкта.
Нагадаємо, фонтан у Кобеляках раніше вже був. Функціонував він ще у радянські часи. Споруда була розміщена там, де зараз стоїть пам’ятник Тарасу Шевченку. Остаточно він був демонтований 15 років тому.

Перейти до вмісту