Ви тут:
Суспільство 

Чергова партія КрАЗів поїхала до Казахстану

ПАТ «АвтоКрАЗ» відвантажило повнопривідні автомобілі-шасі КрАЗ-63221 колісної формули 6х6 до Казахстану.

Як повідомили в прес-службі  ПАТ «АвтоКрАЗ» ,  автомобілі виконані в стандартній комплектації з двоскатним ошинуванням  коліс.  Їх доставили на  АТ «ПЗТМ», який є партнером «КрАЗу».

 Петропавлівський завод важкого машинобудування – одне з найбільших в Казахстані підприємств із виготовлення обладнання для нафтогазовидобувної, нафтогазопереробної, нафтохімічної, хімічної, газової, енергетичної та інших галузей промисловості на основі сучасних технологій. Спецтехніка в складі шасі автомобілів КрАЗ і спеціального нафтогазового обладнання виробництва АТ «ПЗТМ» популярна у газовиків і нафтовиків Казахстану. Її вважають кращою від аналогів за високі експлуатаційні якості, міць і високу прохідність, враховуючи складні дорожньо-кліматичні умови цієї середньоазіатської країни.
На повнопривідні шасі КрАЗ-63221 будуть змонтовані підйомні установки ПАП-100, призначені для виконання капітального ремонту нафтових і газових свердловин і для роботи в складі мобільного бурового комплексу з вантажопідйомністю на гаку до 100 тонн.

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту