Ви тут:
PROвсе Суспільство 

6 жіночих звичок, які страшенно дратують чоловіків

2610058_9f685610

Багато жінок обожнюють вихвалятися перед іншими ідеальними стосунками зі своїм коханим. Вони переконані, що ніколи не здійснюють вчинків, які могли б вивести з себе їх партнера. Деякі представниці прекрасної статі впевнені, що між ними і їх партнером ніколи не буває таємниць і з боку може здатися, що особисте життя таких жінок абсолютно безхмарне і позбавлене неприємних моментів. Почувши про таку щасливу пару, ви навіть можете відчути заздрість, оскільки ваші відносини далеко не такі ідеальні, пише foka.com.ua.

Але не варто турбуватися з цього приводу, оскільки ідеальних відносин просто не існує. У будь-яких відносинах є і злети, і падіння. Хоча багато жінок можуть про це навіть не здогадуватися, але в їх поведінці завжди знайдеться щось таке, що безумно дратує їх другу половинку.

У цій статті ви дізнаєтеся про жіночі звички, які дратують чоловіків більше за все на світі.

1. Звичка обговорювати особисте життя з сторонніми людьми

Як вже було сказано, у всіх любовних стосунках є і злети і падіння. Чи трапляються у вашій парі важкі часи, коли виникають конфлікти і непорозуміння? Можливо, ви сказали, або зробили щось не так? Або ваші любовні негаразди були спровоковані чимось іншим?

Звичка «виносити сміття з хати»

Немає нічого страшного в тому, що між вами і вашим коханим іноді трапляються сварки. Долаючи всі конфлікти і випробування разом, рука об руку, ви здатні загартувати і ще більше зміцнити ваші відносини. Але простіше сказати, ніж зробити. Ви запитаєте: «Чому?». Справа вся в тому, що деякі жінки обожнюють «виносити сміття з хати» і сьогодні, в період розквіту всіляких соціальних мереж, деяких представниць слабкої статі хлібом не годуй, дай тільки написати в Фейсбуці або Твіттері педантичні подробиці з особистого життя. Досить кількох рядків і всі ваші друзі будуть в курсі того, що накоїв ваш чоловік.

Навіть якщо ви потім помиріться, ваша сім’я і приятелі можуть почати дивитися на вашу пару зовсім іншими очима. Навряд чи вам би цього хотілося …

Чоловіки діють інакше

На відміну від жінок, представникам сильної статі не подобається обговорювати свої любовні негаразди із сторонніми людьми. Вони хочуть тримати все в собі і самостійно розмірковувати над проблемою. Деяким жінкам теж не завадило б проявити більше делікатності в питаннях особистого життя. Якщо вам, дорогі дами, дійсно так складно тримати язик за зубами, то хоча б постарайтеся обговорювати особисте життя тільки з найближчими вам людьми.

2. Звичка виховувати чоловіка

Жінкам необхідно раз і назавжди усвідомити собі, що чоловіків неможливо переробити і вони залишаться такими, якими вони були на початковому етапі відносин. Деякі представниці прекрасної статі ставляться до нас як до якогось проекту в їхньому житті. А деяких заносить ще далі і вони починають ставитися до своїх молодих людей як до домашнім вихованцям, яких вони можуть наряджати, як їм заманеться і вказувати, як і що їм робити.

Чоловіки не такі завзяті противники змін, як часто вважають жінки

Іноді нам навіть подобається питати у наших других половинок поради. Але у всього є своя межа. Зміни вітаються чоловіками, якщо вони розумні і не заважають залишатися їм тими, ким вони хочуть бути. Але терпінню приходить кінець, коли жінки починають займатися дурницями: ховають наш одяг; вказують, скільки м’яса нам слід їсти, або забороняють дивитися деякі фільми, бо від такого типу фільмів ми нібито тупіємо.
Вам, жінкам, потрібно зрозуміти, що ми більше не підлітки і не потребуємо опіки матусь.

3. Звичка довго говорити по телефону

Ще однією розповсюдженою особливістю багатьох дам, які доводять нас, чоловіків, до сказу, є любов довго базікати по телефону. Часом складається таке враження, що для того, щоб вижити жінці необхідна вода, їжа і мобільний телефон, причому більшості жінок телефон потрібен зовсім не для того, щоб з його допомогою вирішувати важливі справи, або для потреб по роботі. Для них смертельно важливо не пропустити жодного дзвінка, в іншому випадку їм загрожує небезпека не дізнатись, наприклад, чому їх подруга раптом вирішила зробити собі нову стрижку.

Нічого жахливого не трапиться, якщо ви, дорогі жінки, пропустите один дзвінок – зробіть це хоча б заради нас.

4. Звичка насильно нав’язувати чоловікові свою компанію

Коли жінки залишаються одні, їм швидко стає нудно. Чоловікам же навпаки – дуже подобається іноді побути в повній самоті. Але це зовсім не означає, що ми не любимо проводити час з вами. Нам достатньо лише пару годин на тиждень побути наодинці і нам не необов’язково в цей час займатися якимись важливими справами. Іноді ми просто сидимо в інтернеті, або працюємо біля свого авто.

Немає нічого поганого в тому, що жінка іноді пропонує своє товариство чоловікові, коли той, наприклад, зайнятий ремонтом. Просто вмійте слухати і залиште свого хлопця одного, якщо він вас про це просить. Якщо ж ви ігноруєте його прохання, продовжуєте сидіти поруч з ним і розповідати про те, що одна з ваших подруга наростила собі акрилові нігті і тепер ви теж замислюєтеся, а чи не зробити і собі такі ж, то, повірте, ви дуже близькі до того, щоб почати дратувати свого чоловіка.

5. Звичка не доводити «справу» до кінця

Найбільш неприємна звичка представниць прекрасної половини людства – це збуджувати чоловіка і потім піти займатися чимось іншим. Всім чоловікам прекрасно відомо, що жінки обожнюють ласку і ніжні дотики. Це цілком нормально, іноді це подобатися і чоловікам. Проблема виникає, коли жінка після прелюдії відмовляється переходити до «справи».

Пам’ятайте, розпалити нашу пристрасть простіше простого

Іноді нам достатньо просто побачити свою кохану, одягнену в сексуальну нижню білизну, або їй досить відверто нас поцілувати. Немає нічого гіршого, ніж після цього зупинитися і почати, наприклад, займатися прибиранням квартири, або ще чимось у цьому роді. Це те ж саме, як якщо б вам показали шалено смачний торт і в той самий момент, коли ви зібралися відкусити шматочок, його у вас тут же відняли. Точно такі ж почуття відчуваємо і ми, чоловіки, коли ви, після того, як звабили нас, відмовляєте нам в близькості.

6. Звичка постійно питати у чоловіка: «А я товста?»

Давайте будемо відвертими: це дуже дурне запитання. Ви самі можете підійти до дзеркала і відповісти собі на нього. Коли жінки запитують у нас: «А я не товста?». Яку відповідь вони сподіваються почути? Усі чоловіки чудово розуміють, що, в незалежності від того, правда це чи ні, єдиною правильною тут відповіддю буде: «Мила, звичайно ні!»

Якою була б ваша реакція, якби ваш хлопець відповів вам, що ви злегка повненька?

Ви напевно турбуватиметеся, чи не так? Захотіли б ви після таких слів і надалі зустрічатися з цим чесним хлопцем? Саме тому вам, дорогі жінки, не слід задавати нам це провокаційне питання.

Зрозумійте, якби ваш чоловік вас не любив, він би навряд чи став витрачати на вас свій час.

Дами, заради чоловіків, які люблять вас, намагайтеся уникати перерахованих вище звичок і ваш коханий буде дуже щасливий поруч з вами.

kak-otomstit-byvshemu

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту