Ви тут:

5 найкрасивіших каскадних водоспадів світу (ФОТО)

Невелика підбірка найкрасивіших каскадних водоспадів з усього світу. Каскадні водоспади – одні з найкрасивіших. Багаторівневі пороги, переливаються одне в одного, створюють приголомшливий танець водної стихії, захоплюючи за собою у чарівний світ вологи, шуму і піни. В світі сотні каскадних водоспадів – великих і маленьких, знаменитих і не дуже, але лише кілька з них гідні вищих позитивних епітетів, пише vsviti.com.ua.

Памуккале, Туреччина

Цей водоспад відомий своїми красивими білосніжними схилами, він є одним з геологічних чудес Туреччини. Термальні джерела, що б’ють з гори багато сотень років, сформували красиві тераси з водоймами різної глибини. Казковий пейзаж утворили вода, камінь і мінеральні солі.

waterfallbeauty 5 лютого найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 5 березня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 5 квітня найкрасивіших каскадних водоспадів

Водоспад жовтого дракона, Китай

Оточена червоними скелями, ця місцевість всіяна невеликими каскадними водоймами з блакитною водою, на дні яких поблискують на сонці розсипи жовтих відкладень, завдяки яким озера і отримали свою назву – Озера жовтого дракона. У деяких водоймах ростуть різнокольорові водорості: помаранчеві, зелені, жовті, сині – і надають воді відповідний колір. Завдяки цьому незвичайні водойми називають також «різнобарв’я». Протягом тисячоліть в цьому мальовничому місці в результаті осадження карбонату кальцію з підземних джерел сформувався унікальний травертиновий ландшафт.

waterfallbeauty 5 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 5 червня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 7 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 5 серпня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 9 травні найкрасивіших каскадних водоспадів

Водоспад Семука Чампі, Гватемала

Семука Чампі означає «священна вода». Об’єднують ці води крихітні водоспади і достаток тропічного лісу. Обабіч місцевості височать стрімчаки, що робить місце ізольованим. Серед природних пам’яток Гватемали цей водоспад займає особливе положення.

waterfallbeauty 10 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

 waterfallbeauty 11 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

Водоспад Куанг Сі

Розташований в 32 км на південь від Луангпхабанга на лівому березі річки Меконг, на території однойменного національного парку. Водоспад складається з основного каскаду висотою 54 м і серії каскадів меншої висоти. Десятьма метрами нижче другого каскаду розташована невелика печера. Між каскадами знаходиться кілька басейнів з водою насиченого бірюзового відтінку. Незвичайний колір обумовлений тим, що вода протікає через вапнякові скелі.

waterfallbeauty 12 Травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 13 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 14 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

Водоспад Байшуйтай, Китай

Розташований в передгір’ї гір Хаба, в 50 км від китайського повіту Шангрі-Ла. Навесні цей водоспад особливо прекрасний. Талі води бурхливими потоками долають численні каскади, роблячи це місце по-справжньому казковим.

waterfallbeauty 15 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 16 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

waterfallbeauty 17 травня найкрасивіших каскадних водоспадів

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту