Ви тут:

42 учасники представляли Полтавщину на фіналі XVI Студреспубліки

З 23 по 26 серпня 2014р. на узбережжі Чорного моря у ДТ «Космос» (Миколаївська обл., курорт Рибаківка) проходив фінал XVI Студреспубліки.

Орг-діяльнісна гра зібрала 800 учасників з усіх куточків України. 42 делегати представляли Полтавщину.

Як розповіла під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” регіональний координатор «Студреспубліки» Юлія Бобир, студенти ДТ Космосмос назвали пророчою, тому що ідеї студентів досить космічні. Адже тематика цьогорічної гри «Модель України в умовах нового світового порядку».

Те що відбувається на студентській республіці й те, що прописують в орг-діяльнісній грі учасники має властивість протягом наступного року збуватися у нашій країні», – сказала Юлія Бобир.

За її словами, цьогорічний фінал Студреспубліки, дещо відрізнявся від попередніх. Проходив  у новому форматі – більше змісту, менше розваг. Два дні учасники активно працювали в рамках орг-діяльнісної гри.

Як розповіла депутат Студпарламенту України Олена Курішко, працюючи над моделлю України в умовах нового світового порядку учасникам запропонували визначити геополітичний вибір України й окреслити зміни, які мають відбутися в нашій державі задля відновлення миру та процвітання.

«За результатами гри ми отримали декілька сильних, конкурентних, позицій, альтернативних популізму та беззмістовності сучасної української політики. Нашими напрацюваннями стали 5 основних позиції. Перша позиція, якою ми можемо побачити Україну найближчим часом є Балтійсько-чорноморський союз, який передбачає об’єднання прибалтійських країн, України, Білорусі, Грузії, можливо – Туреччини. Його мета послабити вплив Росії в торгівлі. 2. Позиція активного нейтралітету, яка передбачала принципове не входження у воєнно-політичні блоки та розбудову власної сильної армії за зразком Швейцарії. Також Стратегічне партнерство з США, КНР та Програма відновлення Сходу через будівництво «міст майбутнього», – сказала Олена Курішко.

 Полтавці з Студреспубліки повернулися з певними досягненнями:

1 депутатом Студпарламенту України стала Курішко Олена,

1 місце у Фотоконкурсі “Спалах емоцій” здобув Шевченко Богдан,

1 місце у конкурсі Аматорського відео, номінація “Кращий проморолик Студреспубліки” здобув Андрій Сігінєвич,

1 місце з  пляжного  волейболу здобули Вініговський Олександр, Хомичов Олег, Віце Містером Студреспубліки став Богдан Хоменко.

DSC_0085

Система Orphus Поделиться на fb