Ви тут:

10 заповідей вічної молодості

Хоча людині генетично «гарантовані» сто двадцять років життя, однак насправді наш вік значно коротший. Японці в середньому живуть до 79 років, австралійці, греки, канадці і шведи – до 78, німці й американці – до 76. В українців, росіян і турків нитка Аріадни обривається значно швидше: вже після 67 років. У нігерійців і сомалійців і того раніше – приблизно в 47 років.

Міжнародна група лікарів, психологів і дієтологів розробила «десять заповідей», дотримуючись яких ми зуміємо дещо продовжити і зробити приємнішим земне існування, пише foka.com.ua.

1-а заповідь: не переїдайте! Замість звичних 2.500 калорій задовольняйтеся 1.500. Тим самим ви влаштуєте розвантаження своїм клітинам і підтримаєте їх активність. Клітини швидше оновлюються, і організм стає менш сприйнятливим до захворювань. Харчуйтеся врівноважено: їжте небагато, але й не занадто мало.

2-а заповідь: меню повинне відповідати вашому віку. У 30-річних жінок перші зморшки з’являться пізніше, якщо вони регулярно будуть їсти печінку й горіхи. Людям за сорок корисний бетакаротин. Після 50 років необхідні кальцій, який тримає у формі кістки і магній, що підтримує нормальну роботу серця. Чоловікам після сорок необхідний селен, що міститься в сирі та нирках. Селен сприяє розрядці стресу. Після п’ятдесяти, харчуючись рибою, ми захистимо серце і кровоносні судини.

ayurveda-utensils

 3-тя заповідь: спробуйте знайти роботу, яка найкраще підходить вам! Робота сприяє моложавості, стверджують французи. Той, хто не працює, виглядає на п’ять років старше. Деякі професії, на думку соціологів, допомагають зберегти молодість. До їх числа відносяться професії диригента, філософа, художника і священика.

4-а заповідь: знайдіть собі пару в житті! Любов і ніжність є кращим засобом проти старіння. Двічі на тиждень займаючись сексом, людина виглядає на чотирнадцять років молодшою. Під час статевого акту в організмі виробляється гормон ендорфін, який інакше називають гормоном щастя. Він сприяє зміцненню імунної системи.

276_original

5-а заповідь: майте на все власну точку зору.Свідома всього людина значно рідше впадає в депресію і буває пригніченою, ніж той, хто лише пасивно пливе за течією.

6-а заповідь: рухайтеся! Навіть вісім хвилин занять спортом у день продовжують життя. В процесі руху вивільняються гормони росту, вироблення яких особливо скорочується після тридцяти років.

7-а заповідь: спіть у прохолодній кімнаті! Доведено: хто спить при температурі 17-18 градусів, довше залишається молодим. Причина полягає в тому, що обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища.

1301232732_stariki

 8-а заповідь: час від часу бавте себе! Іноді всупереч усяким рекомендаціям щодо здорового способу життя дозволяйте собі ласий шматочок. А якщо вам дуже сподобалося нове плаття, або сумка, не слід одразу ж думати про економію.

9-а заповідь: не слід завжди придушувати гнів у собі! Той, хто постійно корить лише самого себе, замість того щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з навколишніми, більше вразливий для будь-яких захворювань, у тому числі і злоякісних пухлин. Згідно з результатами міжнародного тестування, 64% респондентів, які страждають на рак, завжди придушують гнів у собі.

anger

10-а заповідь: тренуйте мозок! Час від часу розгадуйте кросворди, грайте в колективні ігри, що вимагають розумової діяльності, вивчайте іноземні мови. Рахуйте усно, а не тільки на калькуляторі. Змушуючи працювати мозок, ми сповільнюємо процес вікової деградації розумових здібностей; одночасно активізуємо роботу серця, системи кровообігу і обмін речовин.

Система Orphus Поделиться на fb