Ви тут:

Жінки які не подобаються чоловікам

312

Прочитавши назву статті, дехто подумав, що мова йтиме про некрасивих – зупиніться.

Чоловіки ніколи не звернуть свою увагу на такі типи – про це пише “Країна Здоров’я”.

Немає жінок некрасивих, є лише недоглянуті – ось так сказав хтось у давнину, тому ми теж залишимо цю репліку тут, як епіграф. Однак, чоловіча прихильність до жіночої статі не залежить від краси вашого обличчя якою обдарувала вам матінка-природа чи доглянутості, яку ви досягли завдяки косметиці.
1. Залізна леді. Таких жінок чоловіки попросту бояться! І, справді, навіщо завжди перебувати у напруженні та стані конкуренції, коли жінка намагається показати яка вона сильна і які у неї сталеві нерви заради того аби довести чоловіку що його роль у житті незначна?

2. Центр уваги. Зазвичай такі представниці прекрасної статі занадто яскраво одягаються, нахабно фарбуються і експресивно поводяться. Практика показує, що подібні жінки нескінченно стомлюють чоловіків тому вони тікають від них подалі.

3. Принцеса.Подібні дівчата з дитинства звикли до підвищеної уваги: вони вважають, що гідні найкращого незалежно від того, чи готові самі хоч щось віддавати натомість. Але увага – це ще не все. Принцеси настільки несамостійні, що вимагають від чоловіка цілком занурюватися в їхні проблеми. А якому чоловіку захочеться підпилювати зламаний нігтик обраниці?

Система Orphus Поделиться на fb