Ви тут:

За позовом прокуратури Полтави суд зобов’язав повернути територіальній громаді міста землю на понад 2 млн грн

Рішенням Господарського суду Полтавської області задоволено позов прокуратури м. Полтава в інтересах Полтавської міської ради до ТОВ «Лакіне–Лтава» про повернення із незаконного користування земельної ділянки житлово-громадського призначення площею 0,3 га, вартість якої понад 2 млн грн, повідомили в прес-службі прокуратури області.

      Як повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури міста Полтави Ольга Пальонна, зазначена земельна ділянка використовується під автостоянку без правовстановлюючих документів на землю. До того ж цю землю суб’єкт господарювання не повернув територіальній громаді міста навіть після примусового розірвання договору суперфіцію, що й стало підставою для пред’явлення позову.

Довідково: відповідно до ст. 102-1 Земельного кодексу України право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій) виникає на підставі договору між власником земельної ділянки та особою, яка виявила бажання користуватися цією земельною ділянкою для таких потреб.

Перейти до вмісту