Ви тут:

Яценюк привітав українців з Днем Незалежності: У нас усе вийде

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав український народ із Днем Незалежності.

“У День головного свята нашої країни поздоровляю і низько вклоняюсь усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатства і славу. Глибока шана тим, хто зустрічає свято на передовій – український народ пишається вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом”, – йдеться у вітанні, передає Укрінформ.

Як наголосив глава уряду, ніколи ще за роки нашої державності українці не піддавалися таким випробуванням – і ніколи ще не були такими згуртованими і впевненими у своїх силах. Ніколи ще нас не намагалися так дискредитувати – і ніколи ще ми не відчували такої симпатії народів світу.

“Український народ переміг диктатуру, яка здавалася нездоланною. Він безсумнівно здолає не лише агресора та його поплічників, але й корупцію, некомпетентність, нехлюйство. У нас все вийде. Тому, що ми – народ. Тому, що ми у себе повірили”, – заявив Прем’єр-міністр.

Він підкреслив: “Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І обов’язково утвердимося у тій частині світу, де людина наділена правом тільки тому, що є людиною, де гідність і свобода особистості – реальна цінність, найбільш пошанована суспільством. Вічна пам’ять нашим воїнам, які полягли за свободу нашої країни. Слава нашим героям! Слава Україні!”

Перейти до вмісту