Ви тут:
Культура Суспільство 

Вшанували полтавську вишивальницю

У Карлівському історико-краєзнавчому музеї урочисто вшанували вишивальницю, Заслуженого майстра народної творчості Тамару Смородінову з нагоди її 80-річного ювілею. Прийшли керівництво району, друзі, однодумці.

Роботи майстрині неодноразово відзначалися грамотами та нагородами. На заході Тамара Смородінова отримала Почесну грамоту Карлівської  районної ради.

“Завдяки безпосередній участі і незрадливій любові до своєї Батьківщини, неабияким організаторським здібностям цієї майстрині Карлівський район з 2009 року має свій особливий семиметровий полотняний рушник у хрестиковій техніці. У його орнаменті сонячно яскравіють барвисті писанки як мистецький символ краю, герб, назви райцентру, основних сіл і прізвища відомих земляків”, –  зазначили в Полтавській обласній раді.

Довідково: Народилася Тамара Смородінова у 2 серпня 1934 року у с. Коваленцівці Кобеляцького району. З самого дитинства пережила подих та сльози війни. На сьомому році життя залишилась за няньку своїм дворічним братам, бо тата забрали на війну на третій її день, а маму у 41-му році – на Дніпро рити окопи. Вже в 43-му, загинув батько, а мама, ковтаючи вдовині сльози, привчала своїх дітлахів до всякої праці.

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту