Ви тут:

Вірменська громада Полтавщини відправила гуманітарний вантаж військовим на Схід

На блокпост в Чугуїв, де несе службу батальойон тероборони “Полтава” , представники вірменської громадської організації «Урарту» відправили гуманітарну допомогу. Здебільшого, це харчі – консерви, крупи, картопля, овочі, а також засоби особистої гігієни.

Збирали передачу й представники ГО «Полтавський Автомайдан», мусульманської та чеченської общин. Допомагали жителі Карлівського та Чутівського районів. Акцію провели уже втретє. Допомогу військовим направляють щомісяця.

«Це не перша акція вірменської громади Полтавщини, сьогодні ми відправляємо разом з Автомайданом та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА гуманітарну допомогу для наших хлопців. Хочеться вірити, що ця акція вже не буде більше продовжуватися,хотілося б, щоб війна швидше закінчилася”, – зазначив керівник вірменської громадської організації «Урарту» Саркіс Агаджанян.

Крім продуктів, військовим передададуть дитячі малюнки та листи підтримки. З волонтерами поїхали й афганці, які дадуть невеликий концерт військовим.

Система Orphus Поделиться на fb