Ви тут:

Вірменська громада Полтавщини відправила допомогу бійцям АТО на Схід (ФОТО)

Сьогодні у Полтаві представники вірменської громадської організації «Урарту» передали гуманітарну допомогу для потреб української армії і учасників антитерористичної операції на Сході України. Акцію провели уже вдруге, за участю представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, представників ради «Майдан», представників ГО «Полтавський Автомайдан».

«Хлопці, яким ми допомагаємо нам вдячні за допомогу, минулого разу прислали нам матроску, написали листа. Сьогодні допомогу відправляємо вдруге, це для нас стало уже доброю традицією. Ми завжди готові допомогти нашим хлопцям. Ми хочемо, щоб не було війни, щоб ми жили мирно і щасливо», – розповів керівник вірменської громадської організації «Урарту» Саркіс Агаджанян.

«Інколи балуємо хлопців фруктами, сьогодні повеземо кавуни. Країна потихеньку піднімається з колін, і я думаю, що ми дамо відсіч тим окупантам, які зайшли на нашу територію. Ми особисто веземо допомогу, бачимо настрої місцевого населення – воно різне, бо багато людей зазомбовані російськими ЗМІ. Маємо надію, що усе зміниться на краще», – сказав активіст ГО «Полтавський Автомайдан» Володимир Савченко.

Система Orphus Поделиться на fb