Ви тут:

Військовослужбовці санітарної роти з Полтавщини прибули на Схід України

солдати

Санітарна автомобільна рота, яку було сформовано на Полтавщині, прибула в зону антитерористичної операції. Головним завданням підрозділу є евакуація поранених з поля бою до медичних закладів.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у м.Чернігів.

До складу підрозділу увійшли відмобілізовані військовослужбовці під час третьої хвилі часткової мобілізації, які мають досвід роботи у медичній галузі. Для виконання завдань за призначенням лікувально-профілактичні заклади області виділили для роти 45 санітарних автомобілів, що знаходились у резерві.

– Військові медики пройшли курс необхідної підготовки на базі одного з лікувальних закладів Міністерства оборони України, – зазначив відповідальний за комплектування підрозділу майор медичної служби Олександр Маляр. – Наразі підрозділ повністю готовий до виконання бойових завдань.

Матеріальну допомогу санітарній роті надали Полтавська обласна державна адміністрація з обласного бюджету та благодійні організації, волонтери, а також ряд підприємців та народних депутатів. На кошти, які вони передали військовим, було придбано засоби індивідуального захисту, зв’язку та інші необхідні воїнам речі.

Перейти до вмісту