Ви тут:
Головне Освіта Суспільство 

Усім дітям, які прибули з Криму та зони АТО на Полтавщину, пропонують навчання

Одним із нагальних питань, що постало на сьогодні перед освітянами Полтавщини, є забезпечення освітою дітей осіб, які прибули до області з Автономної республіки Крим, міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

На цьому сьогодні під час апаратної наради у голови Полтавської ОДА  наголосив директор департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сергій Шевчук.

За його словами для влаштування дітей у навчальні заклади звернулася 41 родина із Криму та Севастополя та 127 родин з Донецької та Луганської областей.

За результатами проведеної роботи вже влаштували до дошкільних навчальних закладів  влаштували – 11 дітей з Криму і Севастополя та 42 дитини з Донецької та Луганської областей; до загальноосвітніх навчальних закладів – 29 та 37 дітей шкільного віку відповідно. Крім цього, забезпечили навчання одного учня  у професійно-технічному навчальному закладі та 8 студентів у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації.

За словами Сергія Шевчука, наразі на Полтавщині здійснюють щоденний моніторинг з даного питання.

Керівник освіти Полтавщини запевнив, що з 1 вересня усі діти, що прибули з тимчасово окупованої території та зони АТО, будуть охоплені навчанням у закладах освіти області, якщо на те буде згода їхніх батьків».

Перейти до вмісту