Ви тут:

Уряд створив комісію, яка буде повертати вкрадені корупціонерами держкошти

53946

 

Кабінет міністрів Украни створив міжвідомчу комісію з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень. Про це повідомляє Урядовий портал.

Заступники міністра внутрішніх справ і генерального прокурора стали співголовами міжвідомчої комісії з питань повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних правопорушень.

Згідно з постановою уряду №322 від 17 липня про створення такої комісії як тимчасового погоджувального органу Кабінету міністрів, до її складу також включені заступники міністра юстиції, глав ГФС, Держфінмоніторингу і Служби безпеки, а також представники Адміністрації Президента.

“Основними завданнями комісії є: 1) підготовка пропозицій та рекомендацій з виявлення, арешту та стягненню на користь держави коштів та іншого майна, що у Україні, іноземних державах і отриманого в результаті корупційних правопорушень, у тому числі з використанням особливо відповідального становища в Україні посадовими особами, щодо яких введені міжнародно-правові санкції; 2) координація дій органів виконавчої влади з питань повернення у власність держави майна, отриманого третіми особами”, — йдеться у тексті документу.

Посадовий склад міжвідомчої комісії затверджує Кабінет міністрів, а організаційно-технічне забезпечення її діяльності здійснює Мін’юст.

за матеріалами 24tv.ua

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту