Ви тут:

У соцмережі з’явилась група “Груз 200 из Украины в Россию”

груз

У соціальній мережі Facebook створили групу “Груз 200 из Украины в Россию”. Протягом останніх днів до групи додалося тисячі учасників.
“На правах адміністратора повідомляю: наша група продовжує наповнюватись людьми. За останні дві доби вона зросла на 3300 людей. Це багато. Більшість людей не знали про те, що на Донбасі йде війна і дуже багато вантажу 200. Україна за свій рахунок готова передати тіла в Росію, однак російська влада замовчує цей факт”, – йдеться в повідомленні групи.
Адміністратори сторінки також у цій групі забороняють агресію та образи, а всі суперечки рекомендують відправляти особистим листом або висловлювати свою позицію на власних сторінках.
“Свої особисті думки і спілкування переносьте в особисті повідомлення. Останнє попередження, так як спам буде нещадно видалятись! І так, це не група “ватніків”, як тут писали. Адміністрування йде на волонтерських засадах, скільки можемо, стільки витрачаємо часу на цю групу. Поважайте працю активістів, а також один одного”, – сказано в повідомленні групи у соцмережі.

Перейти до вмісту