Ви тут:

У Полтаві вшанували пам’ять Героїв Майдану та загиблих в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбувся обласний захід меморіал «Під стягом волі й єдності України», присвячений Героям Небесної Сотні та полтавцям, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

З цієї нагоди співробітники музею підготували дві виставки. «Ті, хто країну підняв з колін» присвячену Героям Небесної Сотні та  «Туди, де бій за єдність»,  присвячену полтавцям, які загинули в зоні АТО. Всього в експозиції представили 21 світлину.

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук зазначив, полтавці завжди пам’ятатимуть тих, хто поклав своє життя за свободу та незалежність України.

«23-річниця Незалежності виявилася непростою для нашого народу. Ще не загоїлися рани Майдану, а на сході України почали нові жертви. Історія поставила перед нами нове випробування –  АТО, яке ми повинні достойно пережити. Адже дух народу, дух нації, яка бореться за свободу й незалежність не можна зламати. Вони зробили свій внесок, ціною власного життя в нову історію. Герої не вмирають. Слава про них залишиться в віках», – сказав Бугайчук.

Андрій Прокопенко співробітник СБУ наголосив, що першою жертвою неоголошеної війни  став полтавець капітан Геннадій Біліченко.

13 квітня він загинув, під час виконня службових обов’язків.

Пам’ять про нього  ми зберігаємо сьогодні й зберігатимемо завжди. На прикладі таких людей, як Біліченко ми виховуємо нашу молодь», – сказав Андрій Прокопенко.

Пам’ять полеглих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

У рамках заходу голова Полтавської ОДА нагородив авторів ескіз-ідеї пам’ятного знака вшанування й увічнення подвигу Героїв Майдану .

1

DSC_0020

3

4

6

7

8

9

10 11

12

13

14

5

Система Orphus Поделиться на fb