Ви тут:

У Полтаві презентували творчий проект «Україна. Дух Волі» (ВІДЕО)

IMG_1008 1 липня у м. Полтава стартував творчий проект «Україна. Дух Волі». Прем’єра вистави запланована до Дня Незалежності України 22 серпня 2014 року о 21.00 на Театральній площі м. Полтава за підтримки обласної державної адміністрації.

Про це йшла мова на сьогоднішній прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”.

Етно-шоу «Україна. Дух Волі» – це театралізована хореографічна вистава, створена групою митців, які не можуть залишатися осторонь сьогоденних подій у країні.

Режисерський склад проекту:

Наталія Гнітій – креативний продюсер, головний режисер;

Тетяна Винокурова – головний хореограф;

Ігор Шипулін – головний художник.

В основі вистави лежить алегорична легенда про Вільних Птахів, які через підступи долі були позбавлені свободи. Але любов зробила їх безстрашними і в них прокинувся Дух Вільного Птаства і покликав зграю у Політ.

Шоу поєднує у собі українську етнічну танцювальну культуру з сучасними напрямками хореографічного мистецтва (сontemporary, modern). Вистава супроводжується українською народною музикою, що переплітається з сучасними композиціями київського музичного етно-гурту ДахаБраха.

Етно-шоу «Україна. Дух Волі» навмисно створюється на базі хореографії, адже це універсальна мова мистецтва. Проект розрахований як на українського глядача, так і на глядачів Грузії, країн Європи, українські діаспори Америки, Канади та інших країн світу. У вересні 2014 р. запланований виступ на Міжнародному Конгресі Працівників Культури в Грузії.

Кастинг на шоу проводився у Полтаві протягом 3-х місяців. На сьогоднішній день творчий склад артистів балету – це випускники та студенти провідних хореографічних шкіл.

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту