Ви тут:

У Полтаві презентували цикл міні-документальних фільмів “Поборники Незалежності України. Полтавщина” (ФОТО,ВІДЕО)

 

Цикл міні-документальних фільмів “Поборники Незалежності України. Полтавщина” – це спільний проект Полтавської ОДА, Полтавської облради та Полтавської ОДТРК “Лтава”.

У його рамках заплановано протягом 2014-15 років створити 40 міні-документальних фільмів (7-10 хв.) про полтавців, які у 20-21 столітті відстоювали ідею незалежності України.

Сьогодні  у приміщенні ОДТРК “Лтава” відбулася презентація цього проекту.

Прем’єрні покази на телеканалі “Лтава” запланували: 19.08 – 22.08 (19.45), 23.08. – 24.08 (18.50).

“Ми долучили до цього проекту істориків із усіх полтавських вишів. Довгий час між науковцями і чиновниками ОДА йшла дискусія щодо концепції проекту, і ми вийшли на розуміння, що сучасне  суспільство потребує коротких форм, бо зростає нове покоління, виховане на інтернеті, життя стало дуже динамічним і тому ми вийшли на варіант створення короткометражних документальних фільмів”, – зазначив директор департаменту інформаціїної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олег Пустовгар.

“Відколи закінчилася Революція Гідності, і режим Януковича втік, а Полтавська ОДА змінила своє керівництво, ми поставили перед собою задачу розвивати напрямок патріотичного виховання і донесення до людей правди про нашу історію, нашу Україну. Цей телепроект є однією з частинок цього великого загалу”, – наголосив заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський.

Про те, як презентували новий проект у ФОТО та ВІДЕО:

На презентації
Хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто загинув
Перегляд міні-документальних фільмів
Заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА виступив з промовою
Працівники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Андрій Свєшніков та Вікторія Пилипенко

Редактор ОДТРК “Лтава” Анатолій Мішин
Олег Пустовгар
Журналістка Аліна Кваша

Гендиректор ОДТРК “Лтава” Євген Лопушинський

 

 

Система Orphus