Ви тут:

У Полтаві мітингували проти транспортних тарифів (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні під стінами Полтавської міської ради на мітинг, проти підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, зібралися до півсотні людей. На заявлений організаторами час (15:00) прийшли тільки представники місцевих ЗМІ, пізніше – через півгодини, почали збиратися громадськість та організатори.

Деякі жінки сперечалися між собою – одні про мерів, інші – про особисті проблеми. Пізніше до мітингувальниць приєднався активіст Сергій Чередніченко, який почав роздавати листівки, чим викликав у деяких активістів обурення.

Перед входом до міськради організатори – автономні націоналісти Полтави, розгорнули плакат із написом”Скільки ще має загинути героїв, щоб Україна змінилась?” та поклали декілька шин, які пообіцяли залишити, щоб «влада бачила, що їх контролюють, і не забувала про це».

 До активістів  вийшов начальник управління звернень громадян Ігор Верига, з яким вони почали говорити про тарифи. Але останній порекомендував їм записатися до секретаря чи мера у прийомний день. Згодом мітингувальники створили ініціативну групу, їх погодилася вислухати секретар міської ради Оксана Деркач.

Активісти зайшли до кабінету і за круглим столом обговорили питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, тарифи на газ та воду, а також на тему допомоги бійцям АТО на Сході.

Система Orphus Поделиться на fb