Ви тут:

У Миргороді відкрили пункт прийому речей і продуктів для учасників АТО

Віднедавна у будинку № 27/19, що по вулиці Незалежності в м. Миргороді, відкрили пункт прийому речей і продуктів для миргородців – учасників АТО. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

«Спочатку ми збирали гуманітарну допомогу для переселенців, але люди, які приносили речі й продукти, просили аби ця допомога надавалась воїнам-миргородцям, що перебувають у зоні АТО. Тим більше, що переселенці не дуже охоче брали запропоновані їм речі . Їх більше цікавить грошова допомога, але ми фінансовий ресурс не збираємо. До пункту прийому люди приносять усе, що може знадобитися воїнам в польових умовах: консерви, згущене молоко, мило, туалетний папір, крем для бриття, зубну пасту. Одна жінка принесла ліки, інша – легеньку силіконову подушку. Принесли учора також і шкарпетки та полотенця. А ось коробку шоколадних цукерок і домашні консерви в скляних банках ми повернули назад. Адже ці продукти при транспортуванні зіпсуються, а скло просто розіб‘ється», – розповіла голова президії міського товариства «Милосердя і здоров’я» Любов Голуб.

Частину зібраних речей, за її словами, уже розібрали переселенці. Решту ж передадуть службовцям 3-го територіального вузла зв‘язку, які цими днями відбудуть в зону АТО для ротації.

Система Orphus Поделиться на fb