Ви тут:

Цього року відзначення Дня Незалежності не переноситимуть з неділі – Чабановський

День Незалежності України (24 серпня) цього року припав на неділю, і саме в неділю його й відзначатимуть на Полтавщині низкою заходів. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський на сьогоднішній прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

«На моє переконання День Незалежності України повинен відзначатися саме 24 числа, а не так, як це було раніше – за день, за два до цього. Тому найосновніші заходи будемо проводити 24 серпня», – наголоси в Чабановський.

Посадовець  розповів детальніше про заплановане:

«На цей день запланували народне віче, на 9.00 год. біля пам’ятника «Загиблим Козакам». Там буде покладання квітів та виступи керівництва області та активістів. Після цього о 10.00 год. відбудеться молебень за Україну та український народ на площі біля Свято-Успенського Кафедрального Собору УПЦ КПП. Завершиться цей день патріотичним концертом, який підготувало управління культури Полтавської ОДА під назвою : «Наш генетичний код піснями промовляє». Відбудеться концерт на Театральній площі від 18 до 22 години. Пісні спрямують на вшанування людей, які сьогодні відстоюють нашу незалежність. До того ж, цього дня проведуть низку дитячих конкурсів”, – зазначив Чабановський.

Більше про заходи читайте та дивіться та читайте ТУТ.

Перейти до вмісту