Ви тут:

Сили АТО здійснили успішний рейд протяжністю в 470 км – знищено велику кількість живої сили та техніки терористів

До місць розташувань повернулись передові загони 95 високомобільної бригади, які напередодні здійснили блискавичний рейд протяжністю у 470 кілометрів. З них тилами супротивника – 170 кілометрів. Під час проведення рейду було знищено три козачі блокпости та велику кількість живої сили, а також техніки якою вони пересувались

Про це повідомили у прес-центрі АТО

Бойовики продовжують обстрілювати блокпости та позиції сил АТО в тому числі з території Російської Федерації. Терористи намагаються організувати опір силам АТО. В свою чергу наші бійці мають на меті відрізати угруповання бойовиків від основного транспортного напрямку сполучення з Російською Федерацією, та остаточного оточення міста Луганськ.

Продовжуються обстріли наших блокпостів та вогневих позицій . Так, за минулу ніч під вогонь потрапили вогневі позиції неподалік населених пунктів Успенка, Андріївка. Чотири рази обстріляли наші позиції поблизу населеного пункту Вергунівський Розʼїзд.

Не припиняються провокації та обстріли з застосування артилерії і БМ 21 «Град» з боку Російської Федерації. Зокрема, були обстріляні позиції сил АТО неподалік населених пунктів Ільїнка, Семенівське, Степанівка. Тричі було обстріляно позиції піхотинців, які закріпились та утримують висоту Савур-могила.

 

Система Orphus Поделиться на fb