Ви тут:

Студент ПолтНТУ став чемпіоном світу з веслування на каное і байдарках

2

Завершився чемпіонат світу з веслування на каное і байдарках, в якому, у складі  збірної України, виступив студент напряму «Здоров’я людини» гуманітарного факультету ПолтНТУ Артем Баландін.

Член збірної України Артем Баландіні (на фото зліва) під час церемонії нагородження.

Чотирьохденний міжнародний турнір проходив у мальовничій столиці Білорусі –   Мінську, де студенти зі всього світу демонстрували свої вміння з веслування на каное і байдарках. У фінальних гонках на каное-четвірках (дистанція 1000 метрів та дистанція 500 метрів) українці завоювали дві бронзові медалі. В екіпажі збірної України веслували двоє львів’ян та двоє представників Полтавщини. Одним з них був студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Артем Баландін.  Повернувшись до рідного міста, Артем з радістю розповів нам свої враження від минувших подій.

 –   Артем, скажи як пройшли змагання, чи задоволений ти вашими результатами?

 –  Це був великий досвід для мене… Я щойно повернувся, тому ще, як кажуть, під враженням. Дуже сподобався рівень організації чемпіонату, нас зустріли відкриті та щирі люди. Було дуже цікаво спілкуватись з моїми однолітками з інших країн та дізнаватись щось нове. Особливо запам’ятались студенти з Бразилії, які розповідали нам про свій університет, а ми їм про наш ПолтНТУ. Що стосується результату, «немає меж досконалості», але це – лише початок. Сподіваюсь, що наступного разу здобудемо перемогу.

 –   «Наступного разу»? А у яких саме змаганнях ти плануєш брати участь у майбутньому?

 –   Так, так, саме «наступного разу», адже це не останнє змагання у моєму житті (посміхається). Ось, наприклад,  через тиждень я вирушаю на всеукраїнські змагання до Львова, а після цього буду готуватись до міжнародного турніру, який проходитиме в Італії. Також у планах є і світовий чемпіонат у Мексиці.  

 –  Тобто, ти майже весь час приділяєш спорту? А як же навчання?

 –   Спорт не заважає навчанню, навпаки, мені дуже приємно, що адміністрація та викладачі університету, підтримуючи мою спортивну діяльність, ідуть  назустріч та працюють зі мною у вільний час. Я дуже вдячний ПолтНТУ за підтримку та наснагу на нові звершення.

Тож, нещодавно створений гуманітарний факультет ПолтНТУ та його студент принесли університету чергову перемогу. Це свідчить, що напрям «Здоров’я людини» обирають професійні спортсмени, які мають можливість у ПолтНТУ вдосконалювати свої спортивні навики. Вітаємо Артема з бронзою та бажаємо у майбутньому лише перемог!

1

 Фахівець інформаційно-аналітичного центру Рена Дарсанія

Система Orphus Поделиться на fb