Ви тут:

Сорочинський ярмарок вітає традиційною гостинністю, але людей менше

Привітання

Сьогодні об 11:00 у селі Великі Сорочинці, що на Полтавщині урочисто відкрили Сорочинський ярмарок. На відкриття завітали голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук, нардепи Юрій Бублик та Сергій Каплін.

«Якби Росія не намагалася зірвати ярмарок – все одно він  відбудеться. Такими заходами ми маємо підняти патріотичний дух наших українців. я запевняю,що ярмарок пройде без інцидентів», – сказав Бугайчук.

Як передає кореспондент «Новин Полтавщини», цьогорічний ярмарок малолюдніший порівняно з минулорічним. Людей менше, автомобілем можна вільно проїхати до центрального входу. На день відкриття є  порожні намети та порожні торгові ряди. Між ятками стоять скриньки, в які збирають кошти для військових в зоні АТО. Переважна більшість продавців  з західних регіонів України. Немає жодного представника Луганщини, з Донецької області прибуло декілька  учасників.

Традиційно гостей вітали Солоха, Гоголь та інші герої творів Миколи Василовича. Наразі на головній сцені виступають творчі колективи з Полтавської, Черкаської, Іванофранківської Дніпропетровської областей, Києва, Черніговата інших регіонів України.

Нагадаємо, Сорочинський ярмарок проходитиме з 18 по 24 серпня у Великих Сорочинцях Миргородського району на Полтавщині.

Докладніше про ярмарок дивіться в нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ:

Перейти до вмісту