Ви тут:

Школи Миргородського району підвищили енергоефективність

У Великосорочинській і Савинцівській загальноосвітніх школах (Миргородський район, Полтавська область) завершено облаштування вузлів комерційного обліку природного газу. Проект реалізовано в рамках соціального партнерства Миргородського району і компанії «Нафтогазвидобування», яка виділила на проведення робіт близько 140 тис. грн.

Облаштування вузлів обліку дозволить навчальним закладам більш точно обліковувати витрати природного газу на опалення приміщень, а значить – використовувати «блакитне паливо» економніше. Нове обладнання також дозволить скоротити витрати районного бюджету на оплату енергоносія.

«Економне споживання газу – одне з пріоритетних завдань для району і всієї країни в умовах припинення поставок російського палива. Встановлення вузлів обліку стане одним із кроків до підвищення енергоефективності навчальних закладів району», – зазначив голова Миргородської районної державної адміністрації Юрій Коваленко.

Відповідно до Стратегії соціального партнерства компанії «Нафтогазвидобування» і Миргородського району на 2014-2016 рр., протягом трьох років планується спільно реалізувати 14 соціальних проектів. Фінансування компанії становитиме 3 млн грн. Із цієї суми 1 млн грн буде виділено вже до кінця поточного року.

Перейти до вмісту