Ви тут:
Офіційно Суспільство 

Що таке компенсації додаткових витрат на оплату компослуг, і хто може їх отримати

Компенсація – визначається, як різниця між розміром плати за послуги газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води (у межах норм споживання з урахуванням пільг та субсидії) після підвищення цін і тарифів та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до зміни цін і тарифів на відповідні послуги.

 Призначається сім’ям, середньомісячний дохід яких за попередні шість місяців не перевищує величини прожиткового мінімуму для сім’ї – сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.

Приклад: сім’я з чотирьох осіб (чоловік, дружина, одна дитина віком до 6 років, а друга – від 6 до 18 років). Заробітна плата чоловіка та його дружини складає 4500 грн. на місяць. Прожитковий мінімум для сім’ї становить 4764 грн. (1218 грн.*2 особи + 1286 грн. + 1032 грн.). Дохід сім’ї менший за прожитковий мінімум для сім’ї, має право на компенсацію.

 У разі відсутності доходу в працездатних осіб, до розрахунку приймається дохід на рівні прожиткового мінімуму (1218 грн.)

 Для отримання компенсації необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації та надати:

–         заяву,

–         довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб,

–         довідки про доходи членів сім’ї, крім пенсій і соціальної допомоги.

 Дані про розміри плати за комунальні послуги надаватимуться підприємствами, що надають відповідні послуги.

 Компенсація розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 року. За бажанням заявника може бути призначена з травня 2014 року (у разі звернення до 30.09.2014 року).

Для одержання компенсації сім’я має сплачувати свою частину платежу за комунальні послуги, в іншому випадку – надання компенсації припиняється.

 Деталі на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

www.plsz.gov.ua

або за телефоном безкоштовної гарячої лінії

0800 500 620

Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА

Система Orphus Поделиться на fb