Ви тут:
Головне Ні - агресії Росії Суспільство ТОП-новина 

Що потрібно знати військовозобов’язаному при мобілізації

Брошуру-пам’ятку під такою назвою підготували  для громадян України  працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У пам’ятці висвітлюються окремі питання щодо проходження військової служби в особливий період, мобілізації, строків і  порядку її проведення, проходження служби, звільнення і демобілізації та грошового забезпечення військовослужбовців.

У брошурі  подано порядок надання пільг та гарантій соціального захисту громадян, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації,    роз’яснюються  деякі питання щодо визнання військовослужбовців ветеранами війни, а також  надруковано перелік установ та організацій, куди можна звернутися  за допомогою.

З повним текстом брошури-пам’ятки можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уповноваженого у розділі “Матеріали“ (формат брошури, формат A4).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звертається до волонтерів та людей, у кого є відповідні ресурси,  з проханням  розповсюджувати або сприяти у розповсюдженні брошури серед працівників обласних та районних  військових комісаріатів, а також серед родичів, друзів та знайомих тих, хто бере участь або планує взяти участь в антитерористичній операції на Сході України.

ombudsman.gov.uа

Перейти до вмісту