Ви тут:

Рятувальники Полтавщини подбають про безпеку під час Сорочинського ярмарку (ВІДЕО)

0

17 серпня з м. Полтава до села Великі Сорочинці Миргородського району, де щороку відбувається національний ярмарок, виїхав зведений загін Управління ДСНС України у Полтавській області.

 Про це повідомили в У ДСНС України у Полтавській області.

Співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій в організації заходу відводиться особлива роль, цілодобово пильнувати безпеку його відвідувачів.

 У складі зведеного загону виїхали 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки та 48 чоловік особового складу. Рятувальники поряд із ярмарком розгорнули наметове містечко та перебувають в постійній бойовій готовності для оперативного реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію, яка може виникнути під час проведення заходів. Також, співробітники Служби порятунку «101», під час ярмарку, проводитимуть профілактичні бесіди із громадянами, нагадуватимуть правила безпеки життєдіяльності та правила пожежної безпеки.

Начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко перевірив життєзабезпечення зведеного загону, умови проживання та наголосив, що рятувальники перебувають у постійній бойовій готовності до дій за призначенням.

3

4

6

7

Система Orphus Поделиться на fb