Ви тут:

Рятувальники Полтавщини надали допомогу переселенцям зі Сходу та провели пізнавальний захід (ФОТО, ВІДЕО)

Учора співробітники Котелевського районного сектору та психологічної служби Управління ДСНС України у Полтавській області провели для вимушених переселенців зі Сходу цікавий та пізнавальний захід.

Спершу рятувальники провели для гостей екскурсію пожежно-рятувальною частиною, ознайомили зі специфікою роботи оперативно-рятувальної служби. Розповіли про призначення бойового обладнання та спецтехніки. Нагадали правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Далі на присутніх чекали тематичні конкурси й вікторини, під час яких як діти, так і дорослі мали змогу спробувати себе в ролі вогнеборця, загасити умовну пожежу та продемонструвати свої знання з правил безпеки.

Психологи Управління провели 2 заняття з дітками, які нині проживають у різних місцях Котелевщини. Психолог Анна Потапенко провела заняття з елементами арт-терапії з 11 дітьми дошкільного віку. Діти мали змогу в ігровій формі  познайомитися один з одним та адаптуватися до нових умов проживання. Психолог Юлія Фалєєва провела тренінгове заняття з 19 дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Метою проведення заняття були адаптація до нового середовища, вміння швидко та безконфліктно будувати стосунки, прислухатись до думки іншого. Цікавим виявився результат проведеної роботи: дітки не тільки швидко знайшли мову один з одним, виконували колективне завдання  швидко та дружньо, а й у загальному малюнку вийшли разом на спільний результат – на єдину та дружню країну. В малюнку діти зі Сходу використали елементи національної символіки: синьо–жовтий будиночок, синьо-жовте сонечко, калину – символ України, квіти, усміхнену дівчину та терикони зі Сходу. Батьки малечі мали можливість поспілкуватися, познайомитися один з одним для подальшого спілкування.

Під час рятувальники пригостили гостей усіх охочих польовою кашею. Також, діти отримали іграшки та інші розвиваючі речі, які були зібрані рятувальниками під час благодійної акції.

Система Orphus Поделиться на fb