Ви тут:

Розпорядження про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук підписав розпорядження, яким передбачена низка заходів з  усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області.

Текст документа повністю читайте нижче.

Нагадаємо, про це вчора на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” розповідав заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Роман Чабановський.

Раніше анонсував розпорядження на своїй прес-конференції директор Департаменту інформаційної дільності та комунікацій з громадськістю Олег Пустовгар.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області

Відповідно до статей 11, 15 Конституції України, статей 13, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 10 Закону України „Про засади зовнішньої та внутрішньої політики”, Закону України „Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, пункту 4 Указу Президента України від 09.02.2001 року № 79/2001 „Питання щодо використання державних символів України”, положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді, затвердженої наказом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України від 27.10.2009 року № 3754/981/538/49 „Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді”:

  1. Утворити робочу групу з координації та моніторингу виконання Плану заходів з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області (далі – План заходів) та затвердити її склад (додається).
  2. Затвердити План заходів (додається).
  3. Зобов’язати райдержадміністрації та рекомендувати міськвиконкомам до 1 вересня 2014 року розробити відповідні плани заходів та забезпечити їх виконання.
  4. Відповідальним виконавцям інформувати про виконання пунктів Плану заходів щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для подальшого узагальнення та інформування обласної державної адміністрації до 20 числа місяця, наступного за звітним.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Чабановського Р.О.

Голова обласної державної адміністрації В. Бугайчук.

 

Перейти до вмісту