Ви тут:

Рада Полтавської обласної організації «Майдан» засудила брутальну кампанію дискредитації євромайданівців у владі

Рада Полтавської обласної ГО “Майдан” висловила стурбування системним наступом групи осіб на завоювання Революції Гідності та її активних учасників.

«Останнім часом біля стін Полтавської обласної державної адміністрації купка людей, які позиціонують себе як “громадські” активісти та представники “Майдану”, “Народного віче”, але насправді мають досить побіжне відношення до Євромайдану (або не мають його взагалі) реалізують сценарій контрреволюції, розгорнувши брутальну компанію дискредитації представників Полтавського Євромайдану, які взяли на себе мужність у нелегкий для країни час піти працювати у виконавчу владу і нести відповідальність за долю Української держави. Цілком очевидно, кому зараз вигідно поливати брудом, очорнювати та вносити деструктив у роботу нової владної команди . Це кремлівські агенти та представники колишньої влади часів режиму Януковича, які прагнуть реваншу», – відзначено у рішенні майданівців Полтавщини. Учасники засідання акцентували увагу громадськості на тому, що знаряддям у руках реваншистів несвідомо (чи навпаки – усвідомлено?) стають ті, хто цинічно прилічують себе до учасників Революції Гідності. Учасники Ради наголошували, що об’єктами дискредитації стали євромайданівці : новий директор департаменту інфраструктури і туризму Сергій Марчишенець, який повів безкомпромісну боротьбу із нелегальними перевізниками, а також Євген Лопушинський, якого через суд намагаються усунути з посади генерального директора ОДТРК «Лтава».

«Однією ж із головних цілей для атак обрано директора Департаменту інформаційної та внутрішньої політики ОДА Олега Пустовгара. Людину, чий патріотизм, професіоналізм, порядність та відданість українській справі доведені конкретними справами і не викликають жодних сумнівів у численних побратимів, які творили Революцію Гідності на Полтавщині та в Україні. Тим цинічніше й зухваліше виглядають методи, якими намагаються дискредитувати ім’я Олега Пустовгара в очах полтавців»,-йдеться у рішенні Ради Полтавської обласної організації «Майдан». Члени Полтавської обласної організації ГО “Майдан” висловили довіру і підтримку побратимам, і звернулися до голови ОДА Віктора Бугайчука також стати на захист патріота України О. Пустовгара. Рада Майдану рекомендувала очільнику області звернутися до УСБУ в Полтавській області для того , щоб , цитуємо «замовна справа стосовно нашого побратима О Пустовгара, якого ми вважаємо цілком невинним, була вирішена позитивно і справедливо».

У засіданні Ради взяли участь євромайданівці – голова ОДА Віктор Бугайчук та голова обласної ради Петро Ворона. Обидва висловили підтримку Олегу Пустовгару і висловили обурення зухвалістю і цинізмом маніпуляторів.

«У єдності наша сила – з цим гаслом ми пройшли і вибороли нашу Революцію Гідності. З цим гаслом, ми маємо всі разом жити й зараз, у час коли над Україною нависла нова загроза – путінської інтервенції»,- підсумували майданівці Полтавщини.

Перейти до вмісту