Ви тут:
Офіційно 

При ревізії Новосанжарського НВК нарахували втрат на понад 330 тис. грн

Під час ревізії Новосанжарського навчально-виховного комплексу Новосанжарської районної ради Полтавської області фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 331,1 тис. грн.

Контролю підданий період з 01.01.2012 по 01.06.2014.

           Зокрема, встановлено здійснення за рахунок коштів загального фонду витрат на оплату праці та сплату комунальних послуг, які повинні здійснюватись за рахунок коштів, отриманих від платних послуг за харчування дітей не пільгової категорії, на суму понад 190 тис. грн. Завищення витрат на оплату праці склали майже 132 тис. грн.

Крім того, встановлено здійснення оплати за рахунок бюджетних  коштів комунальних послуг, спожитих орендарями, та оплату завищеної вартості виконаних ремонтних робіт.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань одну посадову особу навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Одночасно Держфінінспекція прийняла рішення про зупинення навчально-виховному комплексу операцій з бюджетними коштами.

          Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Новосанжарського району та відділ освіти Новосанжарської державної районної адміністрації

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області

Перейти до вмісту