Ви тут:

Прокуратура на Полтавщині притягла до відповідальності 5 працівників ДАІ

 Кременчуцькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері проведено перевірку у Центрах надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. .Комсомольськ, Кременчуцького, Семенівського, Глобинського та Хорольського районів, а також у ВДАІ з обслуговування Кременчуцького, Чорнухинського, Хорольського, Лохвицького, Глобинського та Семенівського районів УДАІ УМВС України в області.
Як повідомив Кременчуцький прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Артем Лещенко, перевіркою встановлені порушення вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія та інших нормативно-правових актів.
«Працівники вищезгаданих органів належним чином не контролюють виконання внесених ними приписів; не дотримуються правил, норм та стандартів щодо безпеки дорожнього руху, які регламентують перевезення надгабаритних, великовагових та небезпечних вантажів; порушують вимоги законодавства при прийнятті державних іспитів на право керування транспортними засобами та державної реєстрації, перереєстрації й обліку транспортних засобів, оформленні і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них», – зазначив Артем Лещенко.
За результатами перевірок керівництву УДАІ УМВС України в Полтавській області внесено подання, за результатами розгляду якого 5 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Прокуратура Полтавської області
Перейти до вмісту