Ви тут:
Суспільство Точка зору 

Порошенко: Українські Повітряні Сили наводять жах на терористів та бойовиків на Донбасі.

“Сьогодні українські Повітряні Сили наводять жах на терористів та бойовиків на Донбасі. Адже попри застосування ними важких озброєнь протиповітряної оборони, що вони отримали з-за кордону, наші пілоти йдуть на бойові вильоти, ризикуючи власним життям, рятуючи життя побратимів, гідно виконують військовий обов’язок. Я пишаюсь нашими Повітряними Силами і хочу висловити вам глибоку вдячність за ваші щоденні подвиги”, – йдеться у привітанні Президента Петра Порошенка з нагоди Дня Повітряних Сил.

“Вітаю Українські Повітряні Сили з 10-річчям!

Захищаючи повітряний простір нашої України, ви завжди на передньому краю сучасної війни віч-на-віч з ворогом. Ваша сміливість і рішучість робить наші Збройні Сили ефективною загрозою для загарбника, якому не вдається заховатись на землі.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб поставити на крило якомога більшу кількість українських соколів, які є ударною силою вітчизняних Повітряних Сил.

Ви славні сини України, продовжувачі традиції ветеранів Повітряних Сил, які брали участь у багатьох миротворчих операціях по всьому світу, сьогодні виборюєте мирне небо над нашою Державою. Ваша майстерність відома і визнана у багатьох країнах

За останні місяці українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму та мужності для українців. Подвиг пілота СУ-25, який на підбитому літаку вразив ціль, виконав поставлену задачу і на одному двигуні посадив його, врятувавши машину, – свідчення не лише героїзму, але й високої професійної майстерності.

Відомі всім високі моральні якості офіцерів Повітряних Сил, які готові віддати найдорожче – життя заради збереження інших. Вся країна була в жалобі, коли екіпаж підбитого над Слов’янськом АН-26 не полишив палаючу машину і дотягнув її за місто, щоб не було втрат серед мирних мешканців. У Слов’янську будуть завжди пам’ятати подвиг тих, хто загинув рятуючи їх життя.

Мужній вихід на озброєних загарбників під прапором і з гімном України; сміливі дії наших пілотів в зонах дій ворожих “Буків” і ПЗРК; твердість поглядів Надії Савченко та силу духу, яку вона демонструє в полоні, – все це викликає глибоку повагу до Повітряних Сил у мене та у мільйонів наших співвітчизників”, – цитуємо ще привітання Порошенка.

Перейти до вмісту