Ви тут:

Порошенко підтвердив інформацію про зустріч з Путіним у Мінську

26 серпня в Мінську відбудеться зустріч у форматі Україна – ЄС – «Євразійська трійка» (Білорусь, Казахстан, Росія) для обговорення питань, пов’язаних з виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, енергетичної безпеки і стабілізації ситуації на Донбасі. 

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу підтримав ініціативу Порошенка про запрошення боку ЄС для участі у зустрічі високого рівня. Мова про це йшла під час телефонних консультацій.

Порошенко подякував Баррозу за готовність направити одночасно трьох членів Європейської Комісії (Високого представника ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрін Ештон, віце-президента Єврокомісії – Комісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера і Комісара з питань торгівлі Карла де Гухта). Такий безпрецедентний крок є підтвердженням солідарності і підтримки України з боку Європейського Союзу, зазначив Президент.

Співрозмовники також обговорили питання надання Україні третьої хвилі макрофінансової допомоги ЄС.

Порошенко прийняв запрошення Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея і президента Європейської Комісії Жозе Мануеля Баррозу відвідали 30 серпня з робочим візитом Брюссель.

Нагадаємо, 14 серпня з’явилася інформація, що президент Білорусі Олександр Лукашенко ініціює проведення зустрічі в Мінську з участю президентів Росії, Казахстану та України.

18 серпня посол Білорусі в Україні Валентин Величко повідомив, що президенти Росії, Казахстану і Білорусі – Володимир Путін , Нурсултан Назарбаєв і Олександр Лукашенко підтвердили готовність зустрітися з Президентом України Петром Порошенко.

Перейти до вмісту