Ви тут:

Понад 7,4 млрд грн мобілізували до бюджетів усіх рівнів органи доходів і зборів області з початку року

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов, відзначивши також, що збір до державного бюджету в тому числі склав більш ніж 5,5 млрд.грн платежів.

За січень-липень поточного року до місцевих бюджетів області надійшло платежів в сумі близько 2 млрд.грн., в тому числі: податку на доходи фізичних осіб – понад 1,3 млрд.грн., плати за землю – 299,8 млн.грн. та єдиного податку – 120,4 млн.гривень.

За 7 місяців 2014 року у порівнянні з відповідним періодом 2013 року зріс рівень збору платежів до зведеного бюджету у сiльському господарстві, лiсовому господарстві та рибному господарстві на 21,6 млн.грн., або на 7%. В будівництві збір платежів підвищився на 12,1%, або на 39,1 млн.грн. У сфері торгівлі додаткові надходження коштів в бюджет становлять 14,1 млн.грн., або 5,6 %. Від підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності збір податків збільшився на 45 млн.грн., або на 20,5%.

Проте, досягнуті темпи збору податків в провідних сферах економіки не дозволили перекрити зменшення надходжень в промисловості, бо промисловість є провідною галуззю в наповненні дохідної частини бюджету і займає 71,4% в загальній сумі збору платежів до зведеного бюджету. Збір платежів в промисловості за 7 місяців 2014 року склав понад 5,3 млрд.грн. Найбільший рівень збору платежів в промисловості забезпечують підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів – більш ніж 3 млрд.грн., або 57,2% від загальної суми збору платежів в промисловості та виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення – понад 1,1 млрд.грн., або 22,3 %.

При загальному зменшенні збору платежів до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців 2014 року в промисловості в цілому, в розрізі промислових видів діяльності збільшився збір платежів у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційного повітря – на 129,6 млн.грн., або на 57,3%, інших видах переробної промисловості, ремонту і монтажу машин і устаткування – на 9,2 млн.грн., або на 27,4%, у виробництві машин і устаткування – на 8,1 млн.грн., або на 12,1%, у виробництві електричного устаткування – на 3,8 млн.грн., або на 13,6%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 1,1 млн.грн., або на 2,6%.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb