Ви тут:

Полтавці попрощалися з офіцером Сергієм Лимарем, який загинув в АТО (ФОТО)

Сьогодні в Полтаві поховали ще одного добровольця, Сергія Лимара, який віддав своє життя за бойових побратимів. Прощалися з героєм у Свято-Успенському Соборі.

Тіло загиблого привезли до храму учора. Біля Собору стояли солдати, які приїхали з частини зустріти Сергія. Військові взяли труну зліва, двоє чоловіків у вишиванках справах і через живий коридор понесли тіло Сергія до храму.

На поминальну службу до Свято-Успенського собору прийшло кількасот полтавців із квітами, які провели в останню путь героя.

Поховали полтавця на Божківському кладовищі.

Сергій був старшим лейтенантом, командиром взводу, одним із кращих радистів своєї роти. Закінчив Полтавський військовий інститут зв’язку, служив у Національній гвардії.

 21 серпня перший раз за час війни їхню частину обстріляли із установки «Град» із території Росії.

«Ніхто не очікував обстрілу. Накрили “Градами” о 5 ранку 21 серпня. Понівечена голова, нога. Грудна клітка була прикрита бронежилетом і залишилася неушкодженою. Мабуть під ним були документи, тому що їх віддали чистими. Ті, хто були в окопах вижили.Того ранку Україна втратила 6 своїх синів та ще 48 отримали поранення», – написали на своїй сторінці в Фейсбук активісти Батальйону Небайдужих.

Фото Анни Чапали.

Перейти до вмісту