Ви тут:

Полтавській ОДА радять провести консультації з СБУ у справі Пустовгара

Голова Полтавської ГО “Автомайдан” Андрій Баранов вважає, що Полтавська ОДА повинна ретельніше підійти до ситуації, що склалася  з директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олегом Пустовгаром.

Свою думку Баранов висловив вчора на закритому засіданні ради ГО “Майдан”, у якому взяли участь голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук та голова Полтавської облради Петро Ворона.

“Я звернувся до керівництва Полтавської ОДА із запитанням: “Чи є претензії у них до професійності у роботі Пустовгара на посаді?”. Отримав відповідь: “Ні”. Далі запитав, чи впевнене керівництво ОДА  у наявності юридичного  складу у пред’явленому адмінпорушенні Пустовгару, на що теж переконливого твердження не почув. Тоді у мене виникло питання: “Чому  Полтавська ОДА не виступає з ініціативою підійти більш ретельно до цієї справи, провести консультації з СБУ тощо”, – зазначив у телефонній розмові з Новинами Полтавщини Андрій Баранов.

Пропозиція Баранова ввійшла до переліку  доручень, які прийняли на вчорашньому  засіданні ради ГО «Майдан».

 “Факти корупції є недопустимими для чиновників, на чому наголошує Президент України Петро Порошенко”, – наголосив Баранов.

Нагадаємо, Олегові Пустовгару закидають корупційні дії, пов’язані  з тим, що він входив до складу конкурсної комісії  та підсуджував під час розподілу бюджетних коштів між громадськими організаціями на користь тієї, засновником якої є сам.

 

Перейти до вмісту