Ви тут:

Податкова Полтавщини інформує про результати боротьби з корупцією

 З початку 2014 року працівники відділу внутрішньої безпеки розглянули 40 звернень громадян, юридичних осіб, суб’єктів ЗЕД щодо корупційних проявів як на дії податківців, так і на дії митників.

За результатами розгляду підтвердились факти, викладені у 3 зверненнях, в 4 зверненнях підтвердилися  – частково .

Як повідомили в Головному управлінніМіндоходів у Полтавській області до органів прокуратури передали 5 матеріалів для прийняття рішень згідно Закону, відкрили 2 кримінальних провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.365, 366 Кримінального кодексу України, керівникам територіальних органів внесено 3 подання про усунення виявлених службовими перевірками недоліків, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 податківця та 1 митника.

В поточному році відносно колишніх працівників податкових та митних органів області складено 11 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, 7 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафів.

Інформацію про випадки порушення прав платників податків, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників податкових та митних органів, а також інші правопорушення, можна повідомити, завітавши до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155 (каб. 318-321).

Перейти до вмісту