Ви тут:

Перші Ордени Героїв Небесної Сотні Президент України вручить на День Незалежності

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проект Указу Президента України «Про Орден Небесної Сотні». Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» було затверджено Статут та малюнок Ордену Героїв Небесної Сотні.

Орден Героїв Небесної Сотні встановлено для відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 року), інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Девізом Ордена проголошено вислів: «Свобода та гідність». Йдеться у повідомлені Урядового порталу

Знак ордена Героїв Небесної Сотні виготовлятиметься зі срібла у формі рівностороннього хреста, сторони якого закінчуються поперечинами. Сторони хреста покриватимуться напівпрозорою блакитною емаллю. У центрі хреста – рельєфне зображення небесного воїна в обладунках з мечем та щитом. Обладунки та щит стилізовані під відповідні саморобні предмети спорядження учасників Революції гідності. На зворотному боці знака ордена розміщений напис рельєфними літерами «Свобода та гідність».

Перші ордени Президент України Петро Порошенко вручить цього року під час відзначення ДняНезалежності України.

Система Orphus Поделиться на fb