Ви тут:
Освіта 

Осінні і весняні канікули у школах Полтавщини можуть подовжити до двох тижнів

Зважаючи на різке підвищення тарифів на використання природного газу, а також режим економії енергоносіїв, запроваджений у державі, освітніми закладами Полтавської області розроблені заходи зі скорочення споживання природного газу до 10% від минулорічного обсягу.

Полтавська облдержадміністрація звернулася до райдержадміністрацій та міськвиконкомів, в якому рекомендувала організувати навчальний процес 6 днів на тиждень у тих райцентрах області, де це дасть реальну економію енергоносіїв. Водночас, як підкреслив Сергій Шевчук, керівник обласного управління освіти, у всіх п’яти містах обласного значення у школах залишиться 5-денний навчальний тиждень.

Також ОДА пропонує відкоригувати період та тривалість  осінніх і весняних канікул. Тобто почати осінні канікули у перші два тижні жовтня, аби опалювальний сезон відтягнути до 1 листопада. Так само для завершення опалювального сезону раніше традиційного терміну, квітневі канікули призначити на перші два тижні місяця. Районам, які навчатимуться шість днів на тиждень, рекомендовано продовжити тривалість зимових канікул до 1 місяця впродовж січня 2015 року.

За умови впровадження таких заходів з економії енергоресурсів освітні заклади, які опалюються від власних котелень на газу, зменшать обсяг споживання природного газу на 2 млн 220 тис. м.куб або на 13,6% від минулорічного обсягу споживання.

Система Orphus Поделиться на fb