Ви тут:

Оперативники Міндоходів відзвітувалися про роботу за сім місяців

Працівниками оперативних підрозділів Головного управління Міндоходів у Полтавській області протягом січня-липня 2014 року викрито 37 кримінальних проваджень у сфері оподаткування та бюджетній сфері, 15 з яких за ознаками тяжких та особливо тяжких злочинів. Викрито 18 випадків умисного ухилення від сплати податків на загальну суму близько 47 млн. грн.

Закінчено досудове розслідування та направлено на розгляд суду 14 кримінальних проваджень, вжитими заходами до бюджету забезпечено надходження додаткових коштів у сумі 5,5 млн. грн.

За фактами незаконного обігу підакцизних товарів розпочато 11 кримінальних проваджень за ознаками ст. 204 КК України, у т.ч. 3 провадження за фактами незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людини.

Припинено діяльність 5 незаконних виробництв підакцизної продукції. З незаконного обігу вилучено З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 10,4 млн. грн., у т.ч. алкогольних напоїв на суму 1,6 млн. грн., спирту на суму 2,9 млн. грн., паливно-мастильних матеріалів на суму 3 млн. грн.

При дослідженні проведених операцій з бюджетними коштами встановлено 9 кримінальних правопорушень, у т.ч. 4 випадки розкрадання державних коштів на суму понад 8,2 млн. грн. та їх подальшої легалізації.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області

Перейти до вмісту