Ви тут:

Найкрасивіші квіти світу (ФОТО)

Століттями квіти – кращий подарунок жінці, вони уособлюють собою увагу і любов. Квіти знімають втому і стрес, викликають відчуття щастя.

Звичайно, кожен віддає перевагу різним квітам, але все ж можна скласти об’єктивний рейтинг найкрасивіших квітів, щоправда, не включаючи до нього стандартних кольорів, популярних у нас, адже вони вже надокучили, а свій кругозір необхідно розвивати, пише reporter.zt.ua.

Сакура

Не зовсім квітка, але не включити в рейтинг найкрасивіших квітів її абсолютно неможливо. Це символ японської культури і самої Японії, щороку в кінці березня проходить свято цвітіння сакури. Він триває декілька днів, які є в Японії вихідними днями, щоб кожен міг помилуватися цвітінням сакури, адже вона цвіте лише ці кілька днів у році.

Канна

Налічує близько 50 видів і виростає на сонячних відкритих місцях, переважно в Південній і Центральній Америці. З давніх років квітка культивується індіанцями, а також в Австралії, Індонезії, Гавайських островах, Індії, через кореневища, які містять величезну кількість (близько третини складу) крохмалю і активно вживаються в їжу.

Стреліція

Це красива, висока рослина, яка досягає 1,5 метрів у висоту, росте виключно в Південній Африці. Цвіте навесні протягом декількох тижнів, і квітка носить красиву назву «райська пташка». У нас квітка розповсюджена як кімнатна рослина, але вимагає ретельного і копіткого догляду, вибаглива до умов.

Гортензія

Отримала свою назву на честь принцеси Гортензії – сестри Карла-Генріха Нассау-Зігена, принца Священної Римської імперії. Пізніше квітникарі дали квітці іншу назву, що перекладається з давньогрецької як «посудина з водою».

Калла

Дуже поширена квітка, росте в багатьох регіонах Росії і її часто називають білокрильник. Але ця квітка не така проста: всі її частини містять отруйні речовини і пекучу речовина. Незважаючи на це часто використовується у весільних букетах.

Рудбекія

Носить безліч назв – Чорноока Сюзанна, Сонячний капелюх, Волове око і багато інших, в залежності від місця проживання, а офіційна назва дана на честь двох ботаніків, батька і сина – Улофа Рудбек старшого і Улофа Рудбек молодшого.

Дицентра

Відома в Німеччині як Квітка серця, поляки знають її як Туфелька Божої Матері, французи прославляють як Сердечко Жанетти, росіяни – Розбите Серце, все англомовне населення – Кровоточиве серце, і кожен пов’язує з цією квіткою свою красиву легенду.

Гіацинт

Існує красива легенда, пов’язана з юнаком, ім’я якого дало назву квітки. Про те, як боги Апполон і Зефір не змогли розділити любов юнака, і під час бою між ними Зефір потрапив в Гіацинта диском, а з крові убитого і виросла прекрасна квітка.

Лантана

Цей вічнозелений чагарник дуже поширений в Південній і Центральній Америці, і деякі навіть вважають його бур’яном, що досить дивно при обліку краси квітки.

Дендробіум

Ці чудові квіти знаходяться під охороною міжнародної конвенції, а от у Новій Гвінеї вони використовуються як головні убори і браслети на традиційних церемоніях. У нашій країні його можна зустріти тільки в горщиках або декоративних садах.

Перейти до вмісту