Ви тут:
Освіта Політика Суспільство Цікавинки 

На стіні гуртожитку Полтавського техуніверситету зобразили 3-метровий стяг

прапорт техунівер

Звичайну стіну гуртожитку Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка ініціативна група студентів перетворила на патріотичну. Там зобразили 3-метровий прапор України з гербом.

Проект був розроблений фахівцями архітектурного факультету під керівництвом доктора архітектури, професора Василя Шулика.

Ініціативу студентів підтримав весь ректорат університету, повідомили в ПолтНТУ.

«Сьогодні українці по-справжньому усвідомлюють бажання жити у єдиній демократичній родині європейських держав, адже це саме те, на що заслуговує український народ – нація розумних, доброзичливих, щирих, сильних духом людей. Саме тому колектив нашого університету одностайно підтримав цю патріотичну ініціативу мешканців студмістечка і максимально сприяв у її найшвидшій реалізації», – сказав ректор університету Володимир Онищенко.

Як розповів директор студмістечка Андрій Поставний, наразі також ведуться ремонтні роботи у студмістечку ПолтНТУ, по завершенню яких у кожному гуртожитку буде створений куточок державної символіки. Згідно з проектом, який розробили студенти архітектурного факультету, у фойє кожного гуртожитку будуть встановлені державний прапор, герб та викарбувані слова гімну України.